NETSOCAN
Číslo 3 --BŘEZEN 2012 ---Ročník XI.
Newyorská policie opět zatýká stoupence OWS

Newyorská policie zatkla v soboru 14 demonstrantů na dvou samostatně konaných shromážděních příznivců hnutí OWS.

Stovky demonstrantů pochodovaly k Union Sqare parku a pod transparenty protestujícími proti policejní brutalitě v Zuccotiho parku v dolním Manhattanu, kde se hnutí OWS zrodilo. Z této demonstrace bylo odvlečeno 10 účastníků a zatčeno většinou z obvinění pro narušení veřejného pořádku.

Další protest se konal před úřadovnou OSN a vyhlásil kampaň, která povede k skončí s korporátními parazity. Na tomto shromáždění policie zatkla 4 demonstranty.

Tato sobota je druhou v řadě, kdy byli zatýkáni aktivisté z OWS. Minulou sobotu newyorská policie násilně zasáhla u Zuccotiho parku a zadržela více než 70 demonstrantů.

Jeden z diskutérů (s nickem eli) pod článkem píše: Byznysmani z vás vytloukají peníze dokonce i tehdy, když proti nim protestujete. Úsměvné zatýkání lidí v USA již není o právu ani o pořádku. Je to o byznysu (jako vždy) nebo o splnění komerční dohody mezi vládou a soukromou společností Nápravná korporace USA. Teď jsou investice do soukromých věznic těmi nejvýnosnějšími v USA. Vláda vás chce přesvědčit, že privatizace věznic ušetří vaše daně, avšak tato společnost je na newyorkské burze velmi výnosná. Jak je to vlastně možné? Vy si platíte za svoje vlastní uvěznění a někdo z toho vytlouká prachy. Vláda vás oškube o vaše daně, prodá vás Sionistovi jako vězniteli a vy pořád držíte pusu.

Diskutér pod nickem „Pamatujete časy než se sionismus zmocnil vlády“ poznamenává: Pamatuje si ještě někdo dobu předtím než sionisté infiltrovali Kongres a Bílý dům? Dny, kdy každý den nebyl o politické nebo o ekonomické krizi, tak jako je tomu nyní 365 dní v roce?


Zdroj: NYPD arrests 14 OWS protesters (PHOTOS) Russia today , 25. března; překlad FRS)

frs
25. března.

NETSOCAN