NETSOCAN
Číslo 3 --BŘEZEN 2012 ---Ročník XI.
EUpodněcuje Řecko, aby „nastoupilo cestu revoluce“


Britský europoslanec za britskou stranu svobodných (UK Independence Party), Paul Nuttall se domnívá, že nastávající druhé oddlužení potíže Řecka nijak nevyřeší. Nuttall tvrdí, že Řecko je ve vážných potížích: je nutno vidět ohromný počet lidí, kteří jsou dnes v ulicích a demonstrují, stoupá počet sebevražd a byla snížena minimální mzda. V Řecku je nyní obrovský počet bezdomovců. Všechno, co EU nyní dělá jenom povzbudí tuto kolébku lidské civilizace, aby nastoupila cestu revoluce. Bude-li se pokračovat v úsporných opatřeních povede to jedině k revoluci. Evropská politická elita žije v jakémsi vlastním paralelním vesmíru, míní Nuttall. Oddlužování nesouvisí se záchranou Řecka a nepomáhá řeckému lidu. Má pouze zachránit milovaný europrojekt. Oněch 130 miliard půjčky je jako náplast na obrovskou ekonomickou ránu. Nuttall považuje účast Řecka, Španělska a Portugalska ve stejné eurozóně s Německem za absurdní frašku a poukazuje i na rozhořčení řecké veřejnosti, že u vlády jsou technokraté místo demokraticky zvolených politiků. Nuttall poznamenává, že kdyby byl takto odstraněn David Cameron a místo něho jmenován Neil Kinnock nebo dokonce Peter Mandelson, byla by celá Británie v ulicích. ( Russia today , 13. března; volný překlad FRS)

Stejně zajímavý jako článek jsou i některé diskusní příspěvky k tématu, české znění jednoho z nich následuje:

Ekonomická katastrofa + miliony ilegálních přistěhovalců znamená, že Řecko je nyní obrovský koncentrační tábor a probíhá holokaust jeho občanů. Každým dnem jsou zavražděny desítky Řeků přistěhovaleckými násilníky, k tomu pak nutno přičíst sebevraždy a Řeky opouštějící svou vlast. Vytlačení původní populace a jejich demografická výměna imigranty z třetího světa jsou evidentně plánovány. Řecko je na tom mnohem hůře než za nacistické okupace, poněvadž Hitlerova okupace - ve srovnání s okupací prováděnou New World Order prostřednictvím jejich emigrantských přisluhovačů a zločineckých banksterů - připadá jako bezstarostná dovolená.

Toto jsou vymoženosti faktu, že je Řecko spojencem USA, které napadají cizí země a Řecko se pak stává destinací pro miliony uprchlíků. Amerika dosazuje své globalistické loutky jako Papandrea aby záměrně zničily národ a neutralizovaly jeho armádu. Vše, co se stalo Řecku je vina USA a součástí jejich geopolitické hry v Evropě a na Středním východě. USA rovněž hodlají uchvátit nově objevená a mohutná ložiska ropy a zemního plynu v Aegenském moři a v zájmu USA by rovněž bylo, kdyby Řecko opustilo euro a konvertovalo k dolaru jako měně za prodej ropy. Toto jsou skutečné úmysly skryté za naplánovanou a provedenou instalací USA posluhujícím zrádcovských politiků během řecké krize.

Předchozí vláda byla proruská a v roce 2007 uzavřela významné energetické dohody s Ruskem. To bylo něco, co USA nemohly tolerovat a tak použily hrozeb atentátu na premiéra Karamanlise sčetně zabití jeho rodiny; poté se v prosinci 2008 pokusily i o „barevnou revoluci“ a jejich agenti rozpoutaly současně po celé zemi mohutné požáry, aby přinutily proruského Karamanlise k rezignaci a žádali volby, aby se jejich nechutný globalistický zrádce Papandreu dostal k moci a realizoval jejich plán. Lidé se to všechno musí dozvědět a Rusové obzvláště. (Příspěvek vyšel pod nickem Lance, 13 března v 13:02; překlad frs).


frs
14. března.

NETSOCAN