NETSOCAN
Číslo 4 -- DUBEN 2010 ---Ročník IX.
Z dopisů občanů členovi SPO

Vážený pane magistře,

omlouvám se za své neumětelsví, ale si myslím,že vaše snaha vytvořit kapitalismus s lidskou tváří je pošetilost. Kapitalismus ze své podstaty totiž nemůže mít jinou tvář než vlčí. Naplňuje mě posměchem ,když buržoazní strany,ke kterým samozdřejmě patří i vaše ČSSD pod vedením osvědčených hochštaplerů jako jsou  student Sobotka,poskok přes socialistické zotavovny -min.obrany pan Tvrdík a o ostatních je škoda se vyjadřovat,volí protikorupční rétoriku,pouze před volbami,aby nakonec předvedli voličům sprostou otočku. Vás si osobně vážím a proto mě mrzí,že podobným hrátkám vytváříte zdání legitimity.

  Děkuji za pozornost a zůstávám s pozdravem br> Ing.Petr Herout


Anonym "tvoje svědomí":

Každá liška chválí svůj ocas. Vy politické zombie jste ale ocasem notně vypelichaným a navíc tím názvem "Zemanovci" trapní, nechutní a závislí. Stojíte a padáte s tou vaší modlou, prostořekým Žvanivým Slimejšem, excelentním to demagogem z komunisty zřízeného prognosťáku, který než by na otázku z davu: "komu vlastně celý zadlužený svět dluží?" poctivě odpověděl, že svět dluží těm z řetězu utrženým "diskrétním elitám" vlastnícím FED, tak začne pindat mimo mísu o dluhu USA Číně. Přesně jak zní jeho krédo: "zeptejte se na co chcete, odpovím na co chci já". Jenomže "kdo lže, ten i krade", jak praví lidová moudrost i tomuto bonmotáři, jemuž se snažíte být vy zombie spolupachatelem.

Je vás jak do mariáše, tak co se dá od vás čekat jiného, než touha mít na stará kolena i v době krize "své jisté". Že? To, že jsme z 80% montovnou závislou na cizích zakázkách, je Zemanovo dílo a souvisí s tím i mnohé jiné neřesti. Jak krátkozraký byl ten váš vůdce "prognostik", pyšnící se sice ekonomickým vzděláním, hodným však spíše úrovně jarmarečního vykladače budoucnosti z křišťálové koule, se ukazuje už v této krizi, kdy nejsme jako stát v ničem soběstační i když máme zástupy nezaměstnaných, schopných vytvářet i spotřebovávat vytvořené hodnoty.

Vy jste, ať si to přiznáte nebo ne, jen zakuklení pohůnci kapitálu. Té amorální asocíální vykořisťovatelské bestie, která dělá z bohatých bohaté nesouměřitelně a z chudých bezprávný plebs. Avšak "kdo s čím zachází..." platí pořád a tak se s těmi vlastními výplody musíte jednou zákonitě potkat. Snažte se proto, aby to nebyly výkaly, jakými se prezentujete dosud. Ono dostat vlastním hovnem přes držku, není určitě nic k oslavě.


frs
27. dubna 2010

NETSOCAN