NETSOCAN
Číslo 6 --ČERVEN 2014 ---Ročník XIII.
Velké mocenské hry Rothschildů a Rockefellerů dostaly Putina do defenzívy a Čina je uprostřed

Geopolitická šachová partie, která se rozvíjí mezi západními oligarchy a jejich loutkovými vládami, ukázala minulý týden velké pohyby na šachovnici, a to především na políčkách Ukrajiny, Středního Východu a Britského království. Všechny tyto akce nechaly prozatím ruského prezidenta Vladimíra Putina v extrémní defenzívě.

Hra, ktera se rozvíjí na Ukrajině, a ve které jsou s totální jistotou zapojeny jednotky žoldáků a agentů, kteří pracují pro Rockefellery a kriminální syndikát Federálních Rezerv, má teď zcela jasně viditelný záměr: přerušit dodávky ruského plynu do Evropy. Nová loutková vlada FEDu na Ukrajine nejprve odmítla platit za plyn, a potom, jakmile se přerušily dodávky plynu do Evropy, byl plynovod vyhozen do povětří. Gas transit pipeline explodes in Ukraine

Toto byla odpověď FEDu za akci Gazpromu, která měla změnit 90% plateb exportu ruského plynu do Evropy na eura, rubly ale take jiné měny, které nejsou v současnosti vytvářeny tiskárnami Federálních Rezerv. A nebylo to jenom tohle. Podle francouzské rozvědky bylo loutkové vládě v Kyjevě dodáno určité množství nukleárních zbraní s tím, aby je použila jako výhrůžku, jestliže se Rusko rozhodne proti nim vojensky zakročit. To v podstatě znamená, že rodiny Federálních Rezerv prostřednictvím hrozeb násilnými akcemi drží německý plyn a platby v ruskych devízách jako rukojmí.

Je skoro jisté, že právě z tohoto důvodu se minulý týden konaly v celém Německu obrovské demonstrace a nepokoje proti FEDu. Stejný důvod byl příčinou i požadavku ekonomického poradce Vladimíra Putina, který veřejně požádal o založeni anti-dolarové aliance. Putin's aide proposes anti-dollar alliance to force US to end Ukraine's civil war a K čemu je Americe Majdan?

Rovněž nám to ukazuje na pravděpodobný motiv pro vraždu Richarda Rockefellera v pátek 13. června.

Rothschildové potom na vlastní pěst podnikli další akci proti dalšímu ropovodu, který exportuje plyn skrz Sýrii a Irák. Soukromá žoldacká armáda ISIS (ISIL), která je řízena jedním saúdským princem a používá zbraně dodávané z USA, má v současnosti reálné kapacity na přerušeni dodávek ruského plynu, které jdou práve přes uzemí, které kontroluje. A výsledkem celé této akce nyní je, že Nathaniel Rothschild začal exportovat ropu z územi nového národa Kurdistánu, na severní hranici území ovládaného ISIS (ISIL), přes uzemi Izraele. Anglo-Turkish oil giant seeks N Iraq domination , Nat Rothschild and Tony Hayward raise ?1.35bn for Vallares oil cash shell, close book early .

Takže Putin se teď potácí, zasažen “dvojitým zvedákem” od tandemu Rockefeller/Rothschild (asi to není zrovna nevhodnější doba, aby si Nat poletoval v malých letadlech.. Pozn.překl.).

Dalším jasně viditelným a mohutným geopolitickým a finančním posunem v minulém týdnu, byla návštěva čínského premiéra Li Keqianga ve Velké Británii. Tento muž je mimo jiné považován za čínskou “personu gratu” č. 2. Jak nám sdělily zdroje z MI5, během jeho návštěvy královny Isabely (Sic!) – jež je s vysokou pravdepodobností členem rodiny Draka – jí Li nechal přečíst ručně psaný vzkaz od jiného člena Dračí rodiny. Část tohoto vzkazu žáda královninu podporu “jedné kampaně, která svým rozsahem a ambicemi připomíná světovou válku, avšak s tím rozdílem, že nyní by společným nepřítelem byly chudoba, nevědomost a nevzdělanost, destrukce životního prostředí a všechny ostatní věci, které poškozují tuto překrásnou, ale křehkou planetu, kterou všichni sdílime.”

Li také hovořil velmi laskavě na jednom společném setkání strategických a velmi vlivných “think-thankových” skupin, což byly hlavně: Královský Institut pro Mezinárodní záležitosti alias Clatham House (pozn. překl.: Chatham house ) a Institut Mezinárodních strategických studií. (pozn. překl.: tento institut sám sebe popisuje jako vedoucí světovou autoritu v politicko-vojenských konfliktech). V tomto rozhovoru Li přislíbil, že Čína by importovala 2 biliony dolarů ročně v různých produktech, a naopak by v průběhu příštích pěti let investovala ročně 100 miliard dolarů do zahraničí. Taktéž slíbil, že nová čínská vláda bude směřovat hlavně k rozvoji a podpoře dvou hlavních témat a to: ochrany životního prostředí a rozširování a aplikaci nových energetických technologií. V rozhovoru také vysvětlil jisté detaily plánu, které navrhují důstojnou a přiměřenou městskou výstavbu pro 300 milionů Čiňanů v příštích letech. Full Text of Chinese Premier Li Keqiang's speech to British think tanks

Opiový baron James Sasoon, šéf britsko-čínské Obchodní rady uspořádal speciálně pro pana Li a jeho doprovod slavnostní večer pro 650 osob v Muzeu přírodní historie. Hlavní tématem všech obchodních rozhovorů bylo, že Britové nabízeli převést Čině technologie a obchodní “know-how” výměnou za transfery peněz z Číny na Britske ostrovy. Podle zdrojů z MI5, ale i jiných, by výsledkem těchto rozhovorů mělo být to, že se libra sterlingů bude přímo obchodovat v čínskych yuanech, a že Londýn by se – kromě Číny – stal největším vyhlášeným obchodním a finančním centrem yuanu.

Odpovědí FEDu na tuto ohromující finanční a obchodní anti-petrodolarovou transakci bylo použití jeho armády žoldáckých agentů pro opětovné výhrůžky Londynu nukleárním teroristickým útokem. ‘Black flag of jihad will fly over London’: Alarm over UK-born Iraq fighters' threat

Takže abychom to celkově sečetli až po dnešek: žoldácké armády junty Federálnich Rezerv přerušily dva velké transportni kanály s vývozem ruske energie. Jeden na Ukrajině a druhý v Iráku. To vedlo ruské vedení k tomu, aby požádalo mezinárodní společenství o vytvoření silné aliance narodů proti juntě Federálních Rezerv. Němci, Francouzi, Rakušané a jiní vyjádřili této myšlence svoji podporu. Ve stejném čase Britové udělali opravdu velký krok vpřed směrem k tomu, aby čínsky yuan nahradil dólar Spojených států, což byla pro finanční londýnské trhy klíčová záležitost.

Nu a jakýpak další krok do budoucna je před námi?

Zatím se před námi ještě nerýsuje takřka nic jistého, takže se nabízí rozsáhlá řada scénářů. Nicméně jedna věc už je nad slunce jasnější a tou je fakt, že severoameričtí oligarchové, jako je Rockefeller, kteří řídí juntu Federálních Rezerv, a kteří nám vytvořili XX. století plné nouze, utrpení a válek, zůstali bez přátel a spojenců.

Pro některé z vás, kteří si ještě dodnes myslíte, že Rockefellerové jsou obrovští a staří dinosauři, připomínám, že podle Wikipédie, (ale i jiných zdrojů) vlastní, financuji a řídí následující instituce:

VÝBOR PRO ZAHRANIČNÍ VZTAHY - David, Davd jr., Nelson, John D. III, Nadace J.D. Rockefellera IV. (Jay), Peggy Dulany, Rockefeller Brothers Fund.
TRILATERÁLNÍ KOMISE – David, Rockefeller Brothers Fund.
SKUPINA BILDERBERG – David, John D. IV.
ASIJSKÁ SPOLEČNOST – John D. III, John D. IV, Carlos, David.
POPULAČNÍ RADA – John D. III.
RADA PRO AMERIKY (Sic!) – David.
SKUPINA TŘICETI – Nadace Rockefellerů.
SVĚTOVÉ EKONOMICKÉ FÓRUM – David.
BROOKINGSKÝ INSTITUT – Junior.
PETERSONŮV INSTITUT (předtím Institut mezinárodní ekonomie) – David, Monika.
MEZINÁRODNÍ VÝKONNÁ RADA Corp. - David.
INSTITUT PRO PACIFICKÉ VZTAHY – Junior.
LIGA NARODŮ – Junior.
ORGANIZACE SPOJENÝCH NÁRODŮ – David, Monika.
ASOCIACE SPOJENÝCH NÁRODŮ – David, Monika.

Vzpomeňte si, že Richard Rockefeller, který zemřel 13. června, byl šéfem "Lékařů bez hranic", a tedy té skupiny lidí, která se zavázala a zároveň zkompromitovala tím, že chtěla vakcinovat všechny děti na světě mladší 5 let. Když pochopíme enormní množství malthusiántské dezinformační propagandy, kterou emitovaly Rockefellerovy think – thanky o nezbytné potřebě redukce světové populace, je velmi těžké si představit, že Richard chtěl vakcinovat všechny děti na planetě proto, aby počet jejích obyvatel multiplikoval.

Rodiny junty Federálních Rezerv také prosazovaly nejenom zavádění typů chemikálií zabíjejících sperma do tak běžných domácich přípravků denní potřeby jako jsou třeba šampony, mýdla, zubní pasty atd., ale i přidávání chemických látek vyvolávajících rakovinu do zakladnich kazdodennich potravin. Stejně tak celý zdravotní systém Spojených států proměnili v obrovské množství zabijáků, kteří ozařováním a chemickými produkty zabíjejí pacienty s rakovinou. Rovněž totálně zidiotizovali vzdělávací systém a prakticky zkonfiskovali systém politický.

Mnoho Američanů je skutečně rozlobených a chce revoluci. Jen minulý týden guvernér Louisiany prohlásil, že se pomalu rodí povstání proti Washingtonu, zatímco Republikanská strana z Jižní Dakoty požadovala odvolání prezidenta Obamy.

Vojáci a tajné agentury mají ve svých rukách kompletní seznam všech jmen a adres rodinných příslušníků všech vlastniků junty Federálních Rezerv. Jestliže někdo z Vás, čtenářů, chce vědět, kdo jsou, tak jediné co stačí udělat je, zajít do místni knihovny a hledat v “Kdo je kdo”.

Toto je vzkaz Davidu Rockefellerovi: “Jedna stará epocha se skončila a začíná úplně nová éra. Je čas předat pochodeň se ctí a důstojně.” Organizujme společnou obrovskou sérii oslav a vyhlášeni v celem světě, abychom oslavili přechod do epochy světového míru a harmonie.


Zdroj s českým překladem: Velké mocenské hry Rothschildů a Rockefellerů zanechaly Putina v defenzívě a Činu uprostřed
. Zdroj a komentáře angličtině: Benjamin Fulford
. Další info: SVOBODNÉ NOVINY BEZ CENZURY
Redakční úprava: František Stočes.

FRS
29. června
NETSOCAN