NETSOCAN
Číslo 7-12 --ČERVENEC- PROSINEC 2014 ---Ročník XIII.
Fašismus není mrtev

Po druhé světové válce se zdálo, že fašismus bude odsouzen a zmizí v  propadlišti dějin. Bohužel se tak nestalo. Normální člověk nechápe, jak  je to možné. Kdo jsou ti dnešní následovníci a obdivovatelé fašistů a co  chtějí? A kdo je podporuje? Starý fašismus byl nahrazen novým politickým  systémem - "liberálním fašismem". USA - tato vysoce rozvinutá západní  země přichází s novou ideou: čím dál tím více svobody pro firmy  (liberalismus), čím dál tím více represí pro občany (fašismus).  "Liberální fašismus" nabízí beztrestnost vládnoucím elitám, a současně  zvyšuje kontrolu a represi řadových občanů se zaváděním tzv. "nulové  tolerance".

Nejlépe to vidíme dnes na Ukrajině.

Hned první prezident Ukrajiny Juščenko udělil titul "Hrdina Ukrajiny" válečnému zločinci Banderovi. Začalo se stavěním pomníků - každá vesnice  musela mít svůj pomník Bandery.

Pohrobci fašistů se snaží ovládnout zemi. Na Ukrajině došlo k pokusu o  fašistický státní převrat v režii Pravého sektoru a Banderovců ze strany  Svoboda, podporovaných EU a USA. A vláda Ukrajiny za pomoci západních  mocností dělají všechno možné, aby fašismus zvítězil. Na Ukrajině  vylezli z děr pohrobci Bandery a Šucheviče.

Banderovci byli váleční zločinci, kteří táhli Ukrajinou za německou  armádou a vraždili neukrajinské obyvatelstvo - Poláky, Čechy, cikány.  Táhli se selskými povozy a kradli povražděným obyvatelům všechno cenné.  Mají na svědomí více než 100 tisíc zavražděných. Podle střídmých odhadů  zemřelo na Volyni na vrcholu těchto událostí okolo šedesáti tisíc  Poláků. O "Volyňské řeži" se mnoho nemluví s odůvodněním, že by to mělo  negativní vliv na polsko-ukrajinské vztahy. A dneska se polská vláda s  jejich pohrobky paktuje. Všechno pod heslem nepřítel mého nepřítele je  můj přítel. Spojené státy poskytly po válce Banderovi azyl v Německu.  Pár let po válce USA poskytly azyl člověku, který měl na svědomí 100  tisíc lidí. Doporučením pro něj bylo, že bojoval proti sovětům - aspoň  hubou - Stefan Bandera se obrátil na své stoupence s heslem, které  nepotřebuje žádného komentáře: "Národe! Věz! Moskva, Polsko, Maďaři,  židovstvo - jsou Tvojí nepřátelé. Likviduj je! Likviduj Židy, Poláky,  komunisty, nič je bez milosrdenství!" Prezident Kaczyński už před lety  mluvil o potřebě být připraven prominout původcům zločinu. Dnes to jsou  spolubojovníci v boji proti Rusku.

Naštěstí Rusové nezapomněli a na Banderu provedli úspěšný atentát v  Mnichově.

V devadesátých letech Spojené státy vyprovokovaly válku v Jugoslávii.  Titova Jugoslávie se rozpadla a vznikly nové státy. Jedním z nich je i  Chorvatsko - stát s bohatou fašistickou historií. Chorvatští fašisté za  války povraždili 800 tisíc Srbů, židů, cikánů v koncentračním táboře  Jasenovac. To byl třetí největší koncentrák té doby. Chorvatští fašisté  udržovali bratrské styky s Vatikánem, kam posílali zlato, ukradené  povražděným vězňům. Vatikán po válce pomohl k útěku do Jižní Ameriky  Ante Paveličovi, vůdci chorvatských fašistů.

V dnešním Chorvatsku se poslanci parlamentu zdraví zdviženou pravicí -  jak jsem viděl na internetu.

Po pádu Sovětského svazu vznikly na území Litvy, Lotyšska a Estonska  polofašistické státy. Oslavují tam svoje bojovníky z jednotek SS  bojující po boku Wehrmachtu proti SSSR. Staví pomníky svým "hrdinům" z  oddílů SS. Utiskují a diskriminují své obyvatele ruského původu. Snaží  se zakázat používání ruštiny. Naše sdělovací prostředky o tom mlčí, ale  na internetu je toho dost.

Fašismus zavedl ve své zemi i Pinochet. O fašismu v Chile jsem psal v  jiném článku.

Ale nemusíme chodit tak daleko, i u nás jsou fašistické tendence. Naplno  naposledy se projevily v souvislosti s Ukrajinou. Je toho plný internet.  Na Staroměstském náměstí přímo pod sochou Jana Husa je postavený stan  Maidanovců. Ukrajinští obdivovatelé Bandery nám káží svoje "pravdy".  Ukrajinští fašisté rozkazují Čechům v Praze na náměstí!!! Ale horší je,  když z jejich pódia mluví Kocáb, Bursík a další. Pokus o protidemonstraci ztroskotal - česká policie brání ukrajinské fašisty!  Českého občana Ponerta pravdivě informujícího o fašistické chuntě v Kyjevě  sebrala česká policie a odvedla neznámo kam. Lidi, zpívající českou  hymnu, rozehnali a označili to za propagaci bolševizmu. Je to ostuda  Čechů, když nepodporujeme fašisty a vrahy z Kyjeva. Ale podpora  fašistické junty je projev demokracie! Je to jako zlý sen.

Je to jak napsal jeden z uživatelů internetu na facebooku : "Největší  zloději, tuneláři a vymytý mozky žijí v Praze. Je mi blivno z těch  našich pravdoláskařů.“ Souhlasím.

Z toho je vidět, že fašismus neskončil. Vždycky se najdou "lidé", pro  které je fašismus jejich výtahem k moci. Neomezené a zločinné moci.


Ing. Josef Vít
7. října
NETSOCAN